Statistiniai duomenys apie naršymą svetainėje
Mes nuolat tobuliname interneto svetainę ir siekiame, kad naudotis mūsų svetaine https://kornita.lt būtų patogu ir paprasta.Siekiant žinoti ir analizuoti, kokia informacija labiausiai domina mūsų svetainės lankytojus, iš kurių miestų mūsų svetainė lankoma, kiek dažnai lankytojai prisijungia, kokią naršyklę naudoja, kokiu svetainės turiniu domisi, kokiuose įrenginiuose svetainė skaitoma.
Šią informaciją renkame naudodami Google Analytics įrankius, kurie leidžia fiksuoti ir analizuoti kaip svetainės lankytojai naudojasi svetaine. Mes naudojame analitinius slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį.
Toliau tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Jeigu nesutinkate, prašome nesinaudoti elektronine parduotuve https://kornita.lt.

Jeigu pirkdami svetainėje neprieštaravote, kad jūsų nurodytu el. pašto adresu ar tel. nr. siųstume Jums naujienas ir pasiūlymus, arba juos užsisakėte naujienlaiškių skyriuje, laikas nuo laiko atsiųsime Jums naujienų ar pasiūlymų.
Galime pateikti reklamos pranešimų tiesiogiai jūsų naudojamoje naršyklėje, jeigu su tuo sutiksite.
Teisinis pagrindas siųsti šiuos pranešimus – mūsų teisėtas interesas reklamuoti mūsų parduodamas prekes ir paslaugas ir didinti jų pardavimus.
Turite teisę nesutikti gauti tiesioginės rinkodaros pranešimus arba bet kada jų atsisakyti informuodami mus el.paštu vadyba@kornita.lt

Jums užsakant ir perkant prekes interneto svetainėje tvarkome Jūsų kontaktinius ir užsakymų duomenis – vardą, pavardę, adresą, telefoną, elektroninio pašto adresą, prekių pavadinimus, kiekius, kainas, atsiskaitymų duomenis, prekių atsiėmimo vietą. Daugiau sužinoti apie šių duomenų tvarkymo tikslus ir apimtį galite pirkimo metu.