UAB „Kornita“ savo veiklą vysto jau 20 metų. Įmonė yra čekų kompanijos “Bona Vita” distributorė Baltijos šalyse, turinti išsskirtinę teisę platinti tokius produktus kaip sausi pusryčiai, sojų gaminiai, užkandžiai, košės. Įmonė dirba ir su tokiais prekiniais ženklais kaip “Labeta”, prekiaujančia beglitiminiais miltų mišiniais, įvairiais priedais kepiniams, košėmis, taip pat “Orgran” bei “Vantastic Foods” – visame pasaulyje žinomi, kokybę garantuojantys prekiniai ženklai, kurių produkcija skirta veganams ir vegetarams.

UAB „Kornita“ – didmeninės prekybos įmonė, užsiimanti maisto produktų, žaliavų ir maisto priedų gamyba, fasavimu ir prekyba. Įmonė gamina sojų dribsnius – unikalų bei sveiką produktą iš genetiškai nemodifikuotų sojų pupelių. 2003 m. šis produktas gavo metų gaminio apdovanojimą.

UAB “Kornita” vysto didmeninę ir mažmeninę prekybą bei nuolat ieško naujų partnerių ir produktų, kad galėtų savo klientams užtikrinti įvairų ir pastoviai atnaujinamą asortimentą.

Įmonės asortimentą sudaro didelis sojų produkcijos pasirinkimas, įvairūs sausi pusryčiai, riešutai ir sėklos, miltai ir miltų mišiniai, makaronai, pieno pakaitalai, cukraus pakaitalai, prieskoniai bei prieskonių mišiniai, soda. Vystoma didmeninė ir mažmeninė prekyba įvairių rūšių Himalajų druska ir jos gaminiais. Visa įmonės parduodama sojos produkcija yra be GMO.

UAB “Kornita” plečia asortimentą veganams, vegetarams, košerinio maisto vartotojams. Prekyboje yra maistinių mielių dribsnių, kiaušinio pakaitalų, seitano miltų, didelis pasirinkimas produkcijos be glitimo

Įmonė veiklą vysto visoje Lietuvoje bei bendradarbiauja su užsienio partneriais.

UAB “Kornita” teikia fasavimo ir skrudinimo paslaugas bei vysto savo produktų gamybą.

Krepšelyje nėra produktų.