UAB „Kornita“ savo veiklą vysto jau daugiau nei 20 metų.

Pagrindinės mūsų veiklos sritys – didmeninė ir mažmeninė prekyba maisto produktais, gamyba, skrudinimas ir fasavimas. Skrudinimo, fasavimo bei privataus prekės ženklo paslaugas teikiame ir kitoms įmonėms.

Esame oficialus čekų kompanijos “Bona Vita” distributorius Baltijos šalyse – turime išsskirtinę teisę platinti šio prekinio ženklo sausus pusryčius ir sojų gaminius, užkandžius, košes. Visa mūsų parduodama sojų produkcija yra be GMO.

Savo įmonėje gaminame unikalų bei sveiką produktą iš genetiškai nemodifikuotų sojų pupelių – sojų dribsnius. 2003 m. šis produktas gavo Lietuvos metų gaminio apdovanojimą.

Nuolat ieškome naujų partnerių ir produktų, kad galėtume savo klientams užtikrinti įvairų ir reguliariai atnaujinamą asortimentą. Ypatingą dėmesį skiriame sveikesnėms alternatyvoms – taip mūsų asortimente atsirado klientų itin pamėgti natūralūs cukraus pakaitalai –  stevijos lašai ir eritritolis, aukščiausios kokybės maistinių mielių dribsniai, naminio jogurto raugai. Bendradarbiaujame tiesiogiai su gamintojais, todėl galime pasiūlyti itin patrauklias kainas.

Krepšelyje nėra produktų.