riesutu ir seklu skrudinimas

KEPINIMAS

Įmonėje įdiegtas naujoviškas terminio apdorojimo įrenginys skrudinimui aliejuje ir karštame ore, skirtas kepinti riešutams, sėkloms, prieskoniams ir prieskoninėms žolelėms. Kepinant užtikrinama mikrobiologinių produkto parametrų garantija, išsaugomos natūralios ypatybės, pagerinamas produkto skonis, pailginamas produkto galiojimo terminas.

Pagrindinės įrenginio galimybės: produkto drėgmės kiekio sumažinimas iki reikalaujamo lygio, automatinis terminių procesų valdymas, tikslus terminio proceso parametrų nustatymas ir palaikymas, riešutų luobelės pašalinimas proceso metu, daug aliejaus turinčių produktų terminis apdorojimas, produktų transportavimas įrenginyje su vibropavara, pažangiausios technologijos terminiai procesai.

GAUTI PASIŪLYMĄ

FASAVIMAS

Naudodama modernią fasavimo įrangą, įmonė pakuoja produktus į plėveles, užsegamus maišelius su dugneliu, plastikinius indelius (PET), kartonines dėžutes. Plėvelės gali būti įvairios kombinacijos, barjerinės, skaidrios ir su dizainu.

GAUTI PASIŪLYMĄ

fasavimo paslauga
private label

PRIVATUS PREKĖS ŽENKLAS

Visi produktai iš esamo asortimento gali būti fasuojami su jūsų privačiu prekių ženklu. Įmonė gali pasiūlyti įvairaus tipo, dydžio ir dizaino pakuotės sprendimus, kurie atitiktų jūsų poreikius.

GAUTI PASIŪLYMĄ

Kontaktai

Telefonas: +(370) 685 81463
El. paštas: info@kornita.lt
Adresas

Adresas

Kovo 11-osios g. 18
Kaunas Lt-51380
Lietuva

Darbo valandos

Dirbame
I-V 8:00 - 17:00

Krepšelyje nėra produktų.