Užsisakydmi prekes https://kornita.lt elektroninėje parduotuvėje, Jūs patvirtinate, kad sutinkate su šiomis pristatymo sąlygomis.

Prekės pristatomos per 1-3 d.d. nuo užsakymo gavimo dienos.
Prekės pristatomos Pirkėjų pasirinktu pristatymo būdu, kurį Pirkėjas nurodo Pirkinių krepšelyje apsipirkimo metu.

Pirkėjas gali pasirinkti iš trijų pristatymo būdų:


1. Pristatymas per kurjerį Pirkėjo nurodytu adresu. Pirkėjas, pasirinkęs pristatymą per kurjerį, turi užtikrinti, kad nurodė teisingus duomenis:
1. Adresą su teisingu pašto kodu;
2. Veikiantį telefono numerį;
3. Kitas pastabas, kurios gali būti reikalingos siekiant tinkamai pristatyti užsakymą. (Pvz.: durų kodas, ofiso numeris ar pan.)

2. Pristatymas į terminalus. Pirkėjas, pasirinkęs pristatymą per terminalus, turi užtikrinti, kad nurodė teisingus duomenis:
1. Terminalo adresą;
2. Veikiantį, teisingą telefono numerį;


UAB "Kornita" administracija

Kokias prekes galima grąžinti?
Pirkėjas neturi teisės grąžinti šių prekių:
kokybiškų maisto produktų, įskaitant maisto papildus;
kokybiškų prekių, kuriomis Pirkėjas naudojosi, jas sugadino, pažeidė jų pakuotę ar dėl kitų Pirkėjo atliktų veiksmų prekės prarado prekinę išvaizdą, taip pat ne visos komplektacijos prekių (pavyzdžiui, prarastos konkrečios prekių dalys, nėra naudojimo instrukcijos ar garantinės knygelės, jei ji buvo išduota, ir pan.);
kitų prekių, kurias Pardavėjas turi teisę atsisakyti priimti vadovaudamasis galiojančiais teisės aktais.
Prekės laikomos kokybiškomis, jei nėra pasibaigęs prekių galiojimo terminas, prekių sudėtyje nėra teisės aktais draudžiamų sudedamųjų medžiagų, dėl netinkamų laikymo sąlygų iki prekių perdavimo Pirkėjui nėra pakitusi prekių konsistencija ar kitos esminės ypatybės, prekės nėra pažeistos mechaniškai, nėra pažeistos jų pakuotės ar nėra kitų prekių kokybės trūkumų.
Norėdamas pasinaudoti teise grąžinti prekes, Pirkėjas apie prekių pirkimo ir pardavimo sutarties atsisakymą turi: ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių perdavimo Pirkėjui dienos informuoti Pardavėją apie norimą grąžinti prekę adresu vadyba@kornita.lt, arba kreiptis į parduotuvę, kurioje įsigijo produktą. Taip pat ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo Pardavėjo informavimo, kaip tai numatyta Taisyklių 7.3.1. punkte, perduoti Pardavėjui prekes kartu su prekių pirkimo dokumentu (pirkimo čekiu ir (arba) PVM sąskaita faktūra) bei kitais priklausančiais dokumentais (pavyzdžiui, garantinės priežiūros knygele), jei taikoma, šių Taisyklių 7.7. punkte numatytu būdu.
Grąžinamos ar keičiamos kokybiškos prekės privalo būti nesugadintos, nepraradusios prekinės išvaizdos (nenuimtos ir nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) ir negali būti naudotos. Prekė turi būti grąžinama originalioje pakuotėje, tos pačios komplektacijos, kokia buvo Pirkėjo gauta, būtinai pateikiant prekės įsigijimo dokumentą, garantinę kortelę (jei ji buvo išduota), naudojimo instrukcijas ir kitus prekės priklausinius. Jeigu prekė nėra visos komplektacijos, yra sugadinta, netvarkinga arba nėra tinkamai supakuota, Pardavėjas turi teisę nepriimti prekės, jos nekeisti ir negrąžinti už prekę Pirkėjo sumokėtų pinigų.
Kur grąžinti prekes?
Jeigu prekės įsigytos parduotuvėje, jos grąžinamos į tą pačią parduotuvę.
Jeigu prekės pristatytos kurjerio, kaip jas grąžinti, bus patikslinta susisiekus el. p. vadyba@kornita.lt.
Kaip grąžinti prekes?
Grąžinant internetinėje parduotuvėje www.kornita.lt įsigytas prekes, Jūsų paprašysime užpildyti prekių pirkimo ir pardavimo sutarties atsisakymo prašymą ir ne vėliau kaip per 14 dienų nuo prekių pristatymo (atsiėmimo) dienos išsiųsti elektroninio pašto adresu vadyba@kornita.lt.
Po prašymo išsiuntimo, ne vėliau kaip per 14 dienų, prašome prekes grąžinti į mūsų parduotuvę ar nurodytu adresu:
pirkimo čekiu, jeigu prekės pirktos/atsiimtos parduotuvėje, PVM sąskaita faktūra, jeigu prekės pristatytos kurjerio.
Kada bus grąžinti pinigai?
Jei už įsigytas prekes buvo atsiskaityta grynaisiais pinigais atsiimant prekes parduotuvėje, pirkėjo už prekes sumokėta suma grąžinama grynaisiais pinigais prekių grąžinimo metu.
Jei už įsigytas prekes buvo atsiskaityta grynaisiais pinigais sumokant juos kurjeriui prekių pristatymo metu, už prekes sumokėta suma grąžinama per 14 dienų nuo prekių gražinimo dienos į grąžinimo metu parduotuvėje nurodytą banko sąskaitą.
Jeigu už įsigytas prekes buvo atsiskaityta per elektroninės bankininkystės sistemą ar išankstiniu banko pavedimu, už prekes sumokėta suma grąžinama per 14 dienų nuo prekių gražinimo dienos į mokėtojo banko sąskaitą.

Saugus apmokėjimas
Mes rūpinamės savo klientų saugumu, todėl el. prekybos svetainėje esame įdiegę SSL sertifikatą.
Mūsų klientai suformavę prekių krepšelį, turi pasirinkti Jiems patogų atsiskaitymo būdą.
Pasirinkus apmokėjimo būdą, Klientai nukreipiami į pasirinktą apmokėjimo sistemą.
Dėmesio: Apmokėjus užsakymą galite matyti pranešimus 'laukiama Paysera apmokėjimo' arba 'Apmokėta per Paysera'.
UAB "Kornita" naudoja šią platformą apmokėjimams gauti, todėl Jūs kartais galite matyti tokius pranešimus. Jūsų mokėjimas ir pinigų nuskaitymas vykdomas iš Jūsų pasirinkto banko ar kortelės. Jums nebūtina turėti Paysera profilio.

Norėdami atlikti užsakymo apmokėjimą pavedimu, prašome susikurti paskyrą, suformuoti užsakymą, bet jo neapmokėti, o parašyti el.paštu vadyba@kornita.lt. Mes išrašysime jums sąskaitą, kurią galėsite apmokėti bankiniu pavedimu.

Statistiniai duomenys apie naršymą svetainėje
Mes nuolat tobuliname interneto svetainę ir siekiame, kad naudotis mūsų svetaine https://kornita.lt būtų patogu ir paprasta.Siekiant žinoti ir analizuoti, kokia informacija labiausiai domina mūsų svetainės lankytojus, iš kurių miestų mūsų svetainė lankoma, kiek dažnai lankytojai prisijungia, kokią naršyklę naudoja, kokiu svetainės turiniu domisi, kokiuose įrenginiuose svetainė skaitoma.
Šią informaciją renkame naudodami Google Analytics įrankius, kurie leidžia fiksuoti ir analizuoti kaip svetainės lankytojai naudojasi svetaine. Mes naudojame analitinius slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį.
Toliau tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Jeigu nesutinkate, prašome nesinaudoti elektronine parduotuve https://kornita.lt.
Jeigu pirkdami svetainėje neprieštaravote, kad jūsų nurodytu el. pašto adresu ar tel. nr. siųstume Jums naujienas ir pasiūlymus, arba juos užsisakėte naujienlaiškių skyriuje, laikas nuo laiko atsiųsime Jums naujienų ar pasiūlymų.
Galime pateikti reklamos pranešimų tiesiogiai jūsų naudojamoje naršyklėje, jeigu su tuo sutiksite.
Teisinis pagrindas siųsti šiuos pranešimus – mūsų teisėtas interesas reklamuoti mūsų parduodamas prekes ir paslaugas ir didinti jų pardavimus.
Turite teisę nesutikti gauti tiesioginės rinkodaros pranešimus arba bet kada jų atsisakyti informuodami mus el.paštu vadyba@kornita.lt
Jums užsakant ir perkant prekes interneto svetainėje tvarkome Jūsų kontaktinius ir užsakymų duomenis – vardą, pavardę, adresą, telefoną, elektroninio pašto adresą, prekių pavadinimus, kiekius, kainas, atsiskaitymų duomenis, prekių atsiėmimo vietą. Daugiau sužinoti apie šių duomenų tvarkymo tikslus ir apimtį galite pirkimo metu.

Krepšelyje nėra produktų.