APIE MUS

Apie UAB Kornita

UAB “Kornita” veiklą pradėjo 1998 metais. Bendrovės vizija – patikimumas, lankstumas, aukšta produktų ir paslaugų kokybė, orientacija į šalies ir užsienio rinkas, klientų lūkesčių tenkinimas.

Įmonė yra čekų kompanijų “Pragosoja” ir “Vitana” distributorė Baltijos šalims, turi išskirtinę teisę platinti produktus su “Bona Vita” ir “Vitana” prekių ženklais. 2007 metais bendrovė pradėjo gaminti unikalų sveiką produktą – sojų dribsnius.

Be prekybos ir gamybos UAB “Kornita” vykdo birių maisto produktų fasavimo paslaugas, o taip pat riešutų (pistacijų, žemės riešutų, anakardžių, migdolų ir kt.) skrudinimą.

Jau 18 metų UAB “Kornita” yra čekų kompanijų “Pragosoja” ir “Vitana” distributorė Baltijos šalims vykdo birių maisto produktų fasavimo paslaugas, o taip pat riešutų (pistacijų, žemės riešutų, anakardžių, migdolų ir kt.) skrudinimą.

Teikiamos Paslaugos

Be prekybos ir gamybos UAB “Kornita” vykdo birių maisto produktų fasavimo paslaugas, o taip pat riešutų (pistacijų, žemės riešutų, anakardžių, migdolų ir kt.) skrudinimą.

Skrudinimas

Skrudiname visų rūšių riešutus, saulėgrąžas ir kt..

Skrudinimo linijos našumas – 500 kg per valandą. Skrudintus produktus fasuojame į įvairias pakuotes.

Fasavimas

Teikiame tūrinio ir svorinio birių maisto produktų fasavimo paslaugas įvairių svorių pakuotei.

E-parduotuvė
null

E-parduotuvė

Spauskite čia ir aplankykite mūsų e-parduotuvę

100% Sveikas maistas

Etharums ser quidem rerum facilis dolores nemis omnis fugats vitaes nemo minima rerums unsers sadips amets. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam.

Nemokamas pristatymas

Nemokamai prekes pristatome užsisakius už 30 Eur ar daugiau.

Greitas apsipirkimas

Galite apsipirkti e-parduotuvėje arba mūsų parduotuvėje …bazėje

Prekių pristatymas visoje Lietuvoje

Prekes pristatome visoje Lietuvoje. Jeigu pageidaujate, kad prekės būtų pristatytos užsienyje, susisiekite su mumis nurodytais kontaktais.

Parduotuvė Kaune

Parduotuvės adresas

Prekybos miestelis Urmas

Kaunas….

Parduotuvės darbo laikas

Pirmadienis-Penktadienis …..

Šeštadienis../.

Be GMO!

„Korni“ ir „Bona Vita“ sojų produktai pagaminti iš genetiškai NEMODIFIKUOTŲ sojų!

Baltimų šaltinis

Pagal baltymų ir riebalų kiekį su sojomis negali varžytis nė vienas kitas maisto produktas. Vidutiniškai 100 g sojų yra 17 – 26 g riebalų, 38 g baltymų, 26 g angliavandenių, iki 2 proc. lecitino, provitamino A, B ir D grupės vitaminų, daug kalio, fosforo, geležies, kalcio, magnio druskų. Sojų daiguose yra daug vitamino C.

Nauda sveikatai

Kadangi sojos yra priskiriama prie maisto, kuriame yra mažai kalorijų, jas rekomenduojama vartoti žmonėms, sergantiems cukriniu diabetu ir turintiems polinkį į antsvorį. Sojos stiprina kaulus ir stabdo osteoporozės išsivystymą. Sojose yra ypatingoji folio rūgštis, kuri užkerta kelią mažakraujystei ir yra būtina augimo bei vystymosi procesams ir ypač nėščioms moterims.