UAB „Kornita“ vysto veiklą jau 20 metų. Įmonė yra čekų kompanijos „Bona Vita“ distributorė Baltijos šalyse, turinti išsskirtinę teisę platinti produktus tokius, kaip sausi pusryčiai, sojų gaminiai, užkandžiai, košės. Įmonė dirba su tokiais prekiniais ženklais kaip „Labeta“, visame pasaulyje žinomu, kokybę garantuojančiu prekiniu ženklu, skirtu veganams ir vegetarams „Orgran“.

UAB „Kornita“ – didmeninės prekybos įmonė, užsiimanti maisto produktų, žaliavų ir maisto priedų prekyba, fasavimu ir gamyba. Įmonė gamina unikalų bei sveiką produktą sojų dribsnius, kurie gaminami iš genetiškai nemodifikuotų sojų pupelių. 2003 m. ši produkcija buvo gavusi metų gaminio apdovanojimą.

UAB „Kornita“ vysto didmeninę ir mažmeninę prekyba bei nuolat ieško naujų produktų ir partnerių, kad galėtų savo klientams užtikrinti įvairų ir nuolat atnaujinamą asortimentą.

Įmonės asortimentą sudaro: sausi pusryčiai, riešutai ir sėklos, prieskoniai bei prieskonių mišiniai, miltai, makaronai, grietinėlė kavai, didelis sojų produkcijos asortimentas, sojų gėrimai. Vystoma didmeninė ir mažmeninė prekyba įvairių rūšių druska. Visa įmonės parduodama sojos produkcija yra be GMO.

UAB „Kornita“ plečia asortimentą veganams, vegetarams, košerinio maisto vartotojams. Prekyboje yra puikus pasirinkimas produkcijos be glitimo.

Įmonė veiklą vysto visoje Lietuvoje bei bendradarbiauja su užsienio partneriais.

UAB „Kornita“ teikia fasavimo ir skrudinimo paslaugas bei vysto savo produktų gamybą.

Krepšelyje nėra produktų.